PrivatMegleren Aksept logo

PrivatMegleren Aksept

PrivatMegleren Aksept

4.0
2 omtaler på avdelingen
Samlet vurdering for kontoret
Basert på alle omtaler fra
29 eiendomsmeglere på avdelingen

Kundeomtaler for PrivatMegleren Aksept

5.0
Finn.no

Kompetent og engasjert megler som alltid er tilgjengelig

A
Anette Neråsen
Kunde

19. november 2025

5.0
Finn.no

Veldig profesjonell og dyktig megler!

K
Katrine Seim
Kunde

19. november 2025

PrivatMegleren Aksept boligsalg siste 12 mnd

Oppdatert 13. august 2026 · 12 eiendommer

Aleksander Fjeld Andersen
Aleksander Fjeld Andersen
Lasse Hoftun
Lasse Hoftun

Solgte eiendommer fra PrivatMegleren Aksept - Siste 12 måneder

Oversikt over 12 eiendommer solgt av PrivatMegleren Aksept i løpet av de siste 12 månedene. Alle priser, salgstider og eiendomsdetaljer er basert på faktiske boligsalg.

Frysjaveien 40H, 0884 Oslo

Salgspris og ytelse

Salgspris: 4 479 496 kr

Prisantydning: 2 770 000 kr

Prisutvikling: Under prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Frysjaveien 40H, 0884 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 40 m² kvadratmeter

Antall soverom: 1

Salgsinformasjon

Salgsdato: 08.06.2026

Første kontakt med megler: 18.04.2026

Salgstid: 1 måned

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Wilses gate 6, 0178 Oslo

Salgspris og ytelse

Salgspris: 5 305 652 kr

Prisantydning: 5 243 336 kr

Prisutvikling: Under prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Wilses gate 6, 0178 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 57 m² kvadratmeter

Antall soverom: 2

Salgsinformasjon

Salgsdato: 07.05.2026

Første kontakt med megler: 01.05.2026

Salgstid: 6 dager

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Schweigaards gate 94B, 0656 Oslo

Salgspris og ytelse

Salgspris: 7 320 469 kr

Prisantydning: 7 200 000 kr

Prisutvikling: Under prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Schweigaards gate 94B, 0656 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 87 m² kvadratmeter

Antall soverom: 2

Salgsinformasjon

Salgsdato: 24.04.2026

Første kontakt med megler: 04.04.2026

Salgstid: 2 uker

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Rødsgrenda 59, 1389 Heggedal

Salgspris og ytelse

Salgspris: 5 046 000 kr

Prisantydning: 4 850 000 kr

Prisutvikling: Under prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Rødsgrenda 59, 1389 Heggedal

Boligtype: leilighet

Primærrom: 119 m² kvadratmeter

Antall soverom: 3

Salgsinformasjon

Salgsdato: 21.04.2026

Første kontakt med megler: 11.04.2026

Salgstid: 1 uke

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Valhallveien 61, 0196 Oslo

Salgspris og ytelse

Salgspris: 5 806 667 kr

Prisantydning: 5 590 000 kr

Prisutvikling: Under prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Valhallveien 61, 0196 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 66 m² kvadratmeter

Antall soverom: 2

Salgsinformasjon

Salgsdato: 17.04.2026

Første kontakt med megler: 04.04.2026

Salgstid: 1 uke

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Bentsebrugata 31D, 0469 Oslo

Salgspris og ytelse

Salgspris: 4 881 595 kr

Prisantydning: 4 590 000 kr

Prisutvikling: Over prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Bentsebrugata 31D, 0469 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 52 m² kvadratmeter

Antall soverom: 0

Salgsinformasjon

Salgsdato: 16.04.2026

Første kontakt med megler: 04.04.2026

Salgstid: 1 uke

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Lekker 2-roms vendt mot bakgård. Kjøkken fra 2024. VV. og fyring inkl. Rett ved Kiellands plass. Perfekt forstegangkjøp!

Salgspris og ytelse

Salgspris: 4 392 834 kr

Prisantydning: 3 990 000 kr

Prisutvikling: Til prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Uelands gate 57N, 0457 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 30 m² kvadratmeter

Antall soverom: Ikke oppgitt

Salgsinformasjon

Salgsdato: 25.11.2025

Første kontakt med megler: 20.11.2025

Salgstid: 5 dager

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Lys, attraktiv og moderne 3-roms selveierleilighet m/solrik balkong, parkeringsmulighet og heis

Salgspris og ytelse

Salgspris: 8 515 729 kr

Prisantydning: 8 250 000 kr

Prisutvikling: Over prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Dalsbergstien 22A, 0170 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 76 m² kvadratmeter

Antall soverom: 2

Salgsinformasjon

Salgsdato: 11.11.2025

Første kontakt med megler: 10.10.2025

Salgstid: 1 måned

Solgt av eiendomsmegler: Lasse Hoftun

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Lys og lekker hjørneleilighet med balkong - Moderne - Sentralt - V.V og fyring inkl.

Salgspris og ytelse

Salgspris: 4 499 822 kr

Prisantydning: 4 393 000 kr

Prisutvikling: Over prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Frydenbergveien 50, 0575 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 37 m² kvadratmeter

Antall soverom: Ikke oppgitt

Salgsinformasjon

Salgsdato: 30.10.2025

Første kontakt med megler: 19.10.2025

Salgstid: 1 uke

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Lys og gjennomgående leilighet over to plan - Oppusset - To balkonger med flott utsikt - Nærhet til byen - IN-ord.

Salgspris og ytelse

Salgspris: 8 635 629 kr

Prisantydning: 7 900 000 kr

Prisutvikling: Under prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Valhallveien 9, 0196 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 122 m² kvadratmeter

Antall soverom: 3

Salgsinformasjon

Salgsdato: 23.10.2025

Første kontakt med megler: 12.10.2025

Salgstid: 1 uke

Solgt av eiendomsmegler: Aleksander Fjeld Andersen

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Klassisk, gjennomgående og særdeles delikat 3-roms selveier med balkong og peisovn - Attraktiv beliggenhet

Salgspris og ytelse

Salgspris: 11 186 448 kr

Prisantydning: 10 900 000 kr

Prisutvikling: Over prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Hansteens gate 10A, 0253 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 94 m² kvadratmeter

Antall soverom: 2

Salgsinformasjon

Salgsdato: 21.10.2025

Første kontakt med megler: 12.10.2025

Salgstid: 1 uke

Solgt av eiendomsmegler: Lasse Hoftun

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Stor 4-roms topp- og endeleilighet | omfattende oppusset i 2022 | terrasse | garasjeplass m/el-lader

Salgspris og ytelse

Salgspris: 8 299 838 kr

Prisantydning: 7 900 000 kr

Prisutvikling: Over prisantydning

Eiendomsdetaljer

Beliggenhet: Holmenkollveien 78G, 0784 Oslo

Boligtype: leilighet

Primærrom: 97 m² kvadratmeter

Antall soverom: 3

Salgsinformasjon

Salgsdato: 07.10.2025

Første kontakt med megler: 28.09.2025

Salgstid: 1 uke

Solgt av eiendomsmegler: Lasse Hoftun

Opprinnelig eiendomsannonse: Se detaljer

Sammendrag av eiendomssalg siste 12 måneder

Totalt antall solgte eiendommer: 12

Eiendomsmeglere som har solgt boliger: Aleksander Fjeld Andersen, Lasse Hoftun

Gjennomsnittlig salgspris: 6 530 848 kr

Mest solgte boligtyper:

  • leilighet: 12 solgte eiendommer

Prisutvikling sammenlignet med prisantydning:

  • Under prisantydning: 6 eiendommer
  • Over prisantydning: 5 eiendommer
  • Til prisantydning: 1 eiendommer

Om PrivatMegleren Aksept

Det rike utvalg av kulturelle tilbud, parker, uteliv og restauranter, gjør St. Hanshaugen, Bislett og Ullevål til et av Oslos mest attraktive i det sentrale Oslo. Klassisk Oslo-arkitektur med utsmykning og flotte detaljer blandet med mer moderne arkitektur gir området en vakker estetikk. Våre eiendomsmeglere har interesse for og veldig god kjennskap til boligmarkedet og miljøet på St. Hanshaugen, Bislett og Ullevål. Erfaringen vi har opparbeidet gjennom mange år og høyt volum, gir oss en unik innsikt i preferansene kjøpere har i dette området. Våre systemer og kontaktnett gjør at vi vet hva som rører seg i området, og vi har god oversikt over hva som kommer for salg og det som er «offmarked». Med nyskapende verktøy finner vi riktig kjøper til enhver bolig. Hele 9 av 10 kunder anbefaler oss videre, og vi velger å tro at det er som følge av vår leveranse og resultatene vi skaper.

PrivatMegleren Aksept statistikk

Salg og omtale statistikk for de siste 12 mnd

Hvem jobber hos PrivatMegleren Aksept?

Hvilke boligtyper selger PrivatMegleren Aksept mest?

  • Leilighet
    12 salg
Data basert på boligsalg som meglerne har publisert på Meglerbasen.

Hvilke områder fokuserer PrivatMegleren Aksept på?

Kommuner (siste 12 måneder)

Byer og steder (siste 12 måneder)

Data basert på boligsalg som meglerne har publisert på Meglerbasen.

Hvilke meglere hos PrivatMegleren Aksept har solgt mest?

Kontaktinformasjon

Adresse
Ullevålsveien 14, 0171 Oslo
29
Eiendomsmeglere

Andre eiendomsmeglere i Oslo

Andre eiendomsmeglerfirmaer i Oslo

Oversikt over andre eiendomsmeglere som opererer i samme geografiske område som PrivatMegleren Aksept.

EIE eiendomsmegling Majorstuen & St. Hanshaugen

Firmanavn: EIE Eiendomsmegler

Adresse: Hegdehaugsveien 24, 0352 Oslo

Antall eiendomsmeglere: 21

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.5 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 71

Telefonnummer: 21 01 68 00

E-post: MAJORSTUEN@EIE.NO

Beskrivelse: Hos EIE Majorstuen & St. Hanshaugen møter du erfarne eiendomsmeglere med solid kunnskap om boligmarkedet. Vi tilbyr meglertjenester av høy kvalitet på Majorstuen, St. Hanshaugen, Fagerborg, Homansbyen, Adamstuen, Frogner, Alexander Kiellands plass og Fredensborg. Vi kombinerer lokalkunnskap med lang erfaring for å sikre best mulig resultat ved salg av bolig. Vi hjelper deg gjennom hele salgsprosessen – fra befaring, verdivurdering og e-takst til markedsføring, budrunde og salg. Med Premium rådgivning og løsninger skreddersydd for deg og din bolig sørger vi for at du oppnår et optimalt salgsresultat. Som en del av EIE-kjeden, en av Norges største private eiendomsmeglerkjeder, får du tryggheten av et bredt nettverk og inngående lokalkunnskap i ryggen. Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat – enten du ønsker å selge bolig, få en verdivurdering eller er på jakt etter drømmeboligen.

EIE eiendomsmegling Sinsen & Carl Berner

Firmanavn: EIE Eiendomsmegler

Adresse: Trondheimsveien 153-155, 0570 Oslo

Antall eiendomsmeglere: 11

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.6 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 67

Telefonnummer: 23896986

E-post: E-post: SINSEN@EIE.NO

Beskrivelse: Hos EIE Sinsen & Carl Berner møter du erfarne eiendomsmeglere med solid kunnskap om boligmarkedet. Vi tilbyr meglertjenester av høy kvalitet på Sinsen, Carl Berner, Rosenhoff, Grünerløkka og Sandaker. Vi kombinerer lokalkunnskap med lang erfaring for å sikre best mulig resultat ved salg av bolig. Vi hjelper deg gjennom hele salgsprosessen – fra befaring, verdivurdering og e-takst til markedsføring, budrunde og salg. Med Premium rådgivning og løsninger skreddersydd for deg og din bolig sørger vi for at du oppnår et optimalt salgsresultat. Som en del av EIE-kjeden, en av Norges største private eiendomsmeglerkjeder, får du tryggheten av et bredt nettverk og inngående lokalkunnskap i ryggen. Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat – enten du ønsker å selge bolig, få en verdivurdering eller er på jakt etter drømmeboligen.

EiendomsMegler 1 Torshov

Firmanavn: EiendomsMegler 1 Torshov

Adresse: Hegermanns gate 7, 0478 OSLO

Antall eiendomsmeglere: 4

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.4 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 37

Telefonnummer: 22 79 66 50

E-post: torshov@em1oav.no

EIE eiendomsmegling Stovner

Firmanavn: EIE Eiendomsmegler

Adresse: Stovner senter 3, 0913 Oslo

Antall eiendomsmeglere: 15

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.0 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 9

Telefonnummer: 22301800

E-post: E-post: STOVNER@EIE.NO

Beskrivelse: Hos EIE Stovner møter du erfarne eiendomsmeglere med solid kunnskap om boligmarkedet. Vi tilbyr meglertjenester av høy kvalitet på Stovner, Vestli, Høybråten, Grorud, Ammerud, Romsås, Furuset og Ellingsrud. Vi kombinerer lokalkunnskap med lang erfaring for å sikre best mulig resultat ved salg av bolig. Vi hjelper deg gjennom hele salgsprosessen – fra befaring, verdivurdering og e-takst til markedsføring, budrunde og salg. Med Premium rådgivning og løsninger skreddersydd for deg og din bolig sørger vi for at du oppnår et optimalt salgsresultat. Som en del av EIE-kjeden, en av Norges største private eiendomsmeglerkjeder, får du tryggheten av et bredt nettverk og inngående lokalkunnskap i ryggen. Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat – enten du ønsker å selge bolig, få en verdivurdering eller er på jakt etter drømmeboligen.

EIE eiendomsmegling Sandvika

Firmanavn: EIE Eiendomsmegler

Adresse: Kinoveien 9 A, 1337 Sandvika

Antall eiendomsmeglere: 21

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.0 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 8

Telefonnummer: 67550800

E-post: E-post: SANDVIKA@EIE.NO

Beskrivelse: Hos EIE Sandvika møter du erfarne eiendomsmeglere med solid kunnskap om boligmarkedet. Vi tilbyr meglertjenester av høy kvalitet i Sandvika, Slependen, Blommenholm, Høvik, Stabekk, Bekkestua, Haslum og Bærums Verk. Vi kombinerer lokalkunnskap med lang erfaring for å sikre best mulig resultat ved salg av bolig. Vi hjelper deg gjennom hele salgsprosessen – fra befaring, verdivurdering og e-takst til markedsføring, budrunde og salg. Med Premium rådgivning og løsninger skreddersydd for deg og din bolig sørger vi for at du oppnår et optimalt salgsresultat. Som en del av EIE-kjeden, en av Norges største private eiendomsmeglerkjeder, får du tryggheten av et bredt nettverk og inngående lokalkunnskap i ryggen. Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat – enten du ønsker å selge bolig, få en verdivurdering eller er på jakt etter drømmeboligen.

DNB Eiendom Frogner, 0255 Oslo

Firmanavn: DNB Eiendom

Adresse: Henrik Ibsens gate 100,

Antall eiendomsmeglere: 2

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.0 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 4

Telefonnummer: 97429000

E-post: frogner@dnbeiendom.no

Beskrivelse: DNB Eiendom Frogner er en populær eiendomsmegler på et av Oslos beste boligområder. Med sin ekspertise, er de dedikert til å tilby enestående tjenester innen kjøp og salg av eiendom, samt rådgivning til både privatpersoner og bedrifter.

EIE eiendomsmegling Solli & Frogner

Firmanavn: EIE Eiendomsmegler

Adresse: Inkognitogata 24, 0256 Oslo

Antall eiendomsmeglere: 23

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.0 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 1

Telefonnummer: 22120662

E-post: E-post: FROGNER@EIE.NO

Beskrivelse: Hos EIE Solli & Frogner møter du erfarne eiendomsmeglere med solid kunnskap om boligmarkedet. Vi kombinerer lokalkunnskap med lang erfaring for å sikre best mulig resultat ved salg av bolig. Vi hjelper deg gjennom hele salgsprosessen – fra befaring, verdivurdering og e-takst til markedsføring, budrunde og salg. Med Premium rådgivning og løsninger skreddersydd for deg og din bolig sørger vi for at du oppnår et optimalt salgsresultat. Som en del av EIE-kjeden, en av Norges største private eiendomsmeglerkjeder, får du tryggheten av et bredt nettverk og inngående lokalkunnskap i ryggen. Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat – enten du ønsker å selge bolig, få en verdivurdering eller er på jakt etter drømmeboligen.

Nordvik Bislett

Firmanavn: Nordvik Bislett

Adresse: Thereses gate 14 B 0452 OSLO

Antall eiendomsmeglere: 23

Gjennomsnittlig kundevurdering: 4.0 av 5 stjerner

Totalt antall kundeomtaler: 1

Telefonnummer: 489 56 666

E-post: bislett@nordvikbolig.no